Złote stoliki kawowe znów w modzie!

Wybór idealnego stolika kawowego nie jest łatwym zadaniem. Modnym rozwiązaniem w tym przypadku są złote stoliki, które bardzo dobrze się prezentują i przyciągają wzrok. Dlaczego warto postawić na złoty stolik tego typu? Z czym kojarzy nam się złoty kolor?

Złoty stolik kawowy

Złoty kolor jest kolorem ponadczasowym i takim, który nigdy nie wyjdzie z mody. Kojarzy nam się z pewnością z luksusem oraz estetyką, dlatego z chęcią sięgamy w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach po dodatki w złotym kolorze. Niezwykłą popularnością cieszą się złote stoliki kawowe, które umieścić możemy w salonie lub na tarasie. Nie tylko we wnętrzach glamour złoty kolor znajduje zastosowanie – coraz chętniej sięgamy po stylowe dodatki tego typu także w estetyce industrialnej lub w pomieszczeniach skandynawskich.

Złoto i czerń

Wybierając idealny złoty stolik pamiętajmy o tym, aby dopasować jego wielkość i kształty do własnych oczekiwań, jak i do całego wnętrza. Bardzo dobrym pomysłem jest połączenie złota z czernią, co zaprezentuje się bardzo efektownie. Stoliki kawowe, jak sama nazwa wskazuje, służą nam do codziennego wypoczynku przy kawie i herbacie lub też przydają się, gdy przyjmujemy gości. Ponadto, stanowią bardzo efektowną dekorację we wnętrzu, przyciągając wzrok i doskonale komponując się z aranżacją pomieszczenia. Modną opcją jest wybranie różowego złota, które bardzo dobrze wpasuje się w stylistykę glamour, jak i we wnętrza urządzone w stylu modern classic.

Zestawy złotych stolików

Zarówno w większym, jak i w mniejszym salonie sprawdzą się zestawy stolików złotych, które bazują na dwóch lub trzech modułach. Ich wysokość została tak skonstruowana, aby bez problemu schować jeden stolik w drugi, co stanowi praktyczne rozwiązanie i pozwala zyskać dodatkowe miejsce w razie potrzeby. Na takim stoliku kawowym w trakcie przyjęcia postawimy rozmaite przekąski i napoje, tworząc efektowny stół szwedzki. Co ciekawe, złote stoliki kawowe nawiązują także do natury, czyli stylu urban jungle. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wnętrze zdobią także roślinne i zwierzęce wzory, ciemne granaty, efektowne paprocie, czy też eleganckie zielenie. Nie bez powodu złote dodatki bardzo dobrze zaprezentują się w połączeniu z motywami natury – dzięki nim urozmaicimy wnętrze, dodając mu oryginalności. Złote stoliki kawowe zachwycą nawet najbardziej wymagające osoby, dodatkowe stanowić będą praktyczny i designerski dodatek do wielu wnętrz.

Złote stoliki są dostępne w wielu wariantach – postawić możemy na okrągłe, kwadratowe, prostokątne stoliki wyższe lub niższe, w zależności od własnych oczekiwań. Ogromny wybór w tym przypadku nie ułatwia nam zadania, dlatego postawmy na najlepszą jakość i zastanówmy się, czy w naszym domu sprawdzą się zestawy tego typu. Złote akcenty są ponadczasowe i już od wielu sezonów królują w aranżacjach wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *