Meble Nardi – idealne do lokalu

Meble wybierane do lokalów takich, jak restauracja czy hotel powinny łączyć w sobie niebanalny wygląd, komfort użytkowania oraz wytrzymałość.

Z uwagi na fakt, że są wysoce eksploatowane, często na zewnątrz, na przykład w ogrodzie, muszą być wykonane z naprawdę wytrzymałych materiałów, odpornych także na warunki atmosferyczne. Meble Nardi to propozycja włoskich mebli tworzonych z myślą o lokalach użytku publicznego. Co wiemy o tej firmie? Co wyróżnia jej produkty na tle innych?

Meble Nardi – jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się w 1990 roku, na północy Włoch, w miejscowości Champio, gdzie rodzina Nardi postanowiła założyć swoją firmę. Giampietro Nardi wraz z żoną Marią Grazią Mecenero i córkami Anną i Florianą stworzyli włoską markę sygnowaną ich nazwiskiem, która specjalizuje się w produkcji mebli ogrodowych i dla sektora HoReCa.

Głównym założeniem i jednocześnie filozofią marki jest stworzenie mebli najwyższej jakości, kontrolując każdy etap ich powstawania. W efekcie wszystkie elementy potrzebne do złożenia mebli, w tym śruby, uchwyty, podkładki i wiele innych drobiazgów, powstają bezpośrednio w fabryce Nardi. A jeżeli firma korzysta z usług zewnętrznych, zawsze są to uznawani dostawcy oferujący najlepsze materiały, na przykład austriackie blaty HPL czy niemieckie Werzalit.

Hasło przewodnie marki Nardi brzmi „feeling better”, co doskonale odzwierciedla cel produkcji włoskich mebli do ogrodów, dla hoteli i restauracji. Każdy użytkownik mebli Nardi ma się poczuć lepiej, gdy je zobaczy, oraz gdy z nich skorzysta. Ich cechą wyróżniającą jest ogromny wybór kolorów, bogate wzornictwo, minimalistyczne, ale i designerskie kształty oraz niezwykła łatwość w korzystaniu i przenoszeniu.

O niekwestionowanym sukcesie firmy Nardi świadczą chociażby dwa fakty z jej historii. Po pierwsze, produkty marki Nardi można już zakupić na pięciu kontynentach. Trafiły na największe rynki Australii, USA, Chin oraz Ameryki Łacińskiej, ale też do mniejszych regionów turystycznych, takich jak Jamajka, Grenada, Trynidad i Tobago czy Martynika. W efekcie jakieś 70% generowanego przychodu firmy pochodzi z zagranicy. Po drugie, w 2015 roku istniały trzy zakłady produkcyjne Nardi, lecz w ciągu zaledwie trzech lat liczba ta uległa podwojeniu. Świadczy to o dynamicznym rozwoju firmy i ogromnym zainteresowaniem meblami Nardi na niemalże całym świecie.

Idealne wyposażenie restauracji i hoteli

Jak już wspomnieliśmy, meble Nardi doskonale sprawdzają się jako wyposażenie sektora HoReCa, czyli lokali gastronomicznych i hotelarskich.

Powstają z polipropylenu i aluminium, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy niesprzyjające warunki pogodowe, a przy tym zyskują niecodzienne formy i oryginalny styl. Takie meble z pewnością przyciągną uwagę każdego Gościa i będą świetnie uzupełniać aranżację hotelowej restauracji, ogrodu czy patio.

Firma Nardi oferuje zarówno pojedyncze elementy wyposażenia, takie jak stoliki czy krzesła, ale także całe zestawy ogrodowe, w skład których wchodzi duży stół, kilka krzeseł oraz wygodne fotele i kanapy. Każdy standardowy zestaw można rozszerzyć o dodatkowe elementy z tej samej linii. Nardi oferuje także komfortowe leżaki, idealne do odpoczynku przy hotelowym basenie.

Dzięki dostępności wielu kolorów ogrodowych mebli Nardi, mamy możliwość dobrać ich odcień do reszty wyposażenia hotelu czy restauracji. Są to nie tylko standardowe kolory, takie jak biały czy czarny, ale też piękne, pastelowe odcienie, na przykład turkusowy, koralowy, ecru, seledynowy, musztardowy, i wiele, wiele innych. Można też wybrać zestaw wielokolorowy, na przykład biały stół z niebieskimi krzesłami. Takie połączenie jest bez wątpienia bardzo nowoczesne i designerskie.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą i nietuzinkową ofertą włoskich mebli ogrodowych marki Nardi. Sposób ich wykonania oraz funkcjonalność urzeknie nawet najbardziej wymagającą osobę. To najlepszy wybór nie tylko do przydomowego ogrodu, ale też hoteli, restauracji i ośrodków wypoczynkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *