Jaką lodówkę do zabudowy wybrać?

W dzisiejszych czasach kuchnia bardzo często łączona jest z salonem. Nic więc dziwnego, że wykorzystywane są urządzenia do zabudowy, które pomagają w ukryciu kuchennego przeznaczenia tego pomieszczenia. Lodówki do zabudowy cieszą się dużą popularnością, bowiem pozwalają na ciekawą aranżację wnętrza, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności. Na rynku dostępnych jest wiele modeli lodówek. Interesujące propozycje można znaleźć między innymi za pośrednictwem strony internetowej https://www.oleole.pl/lodowki-do-zabudowy.bhtml. Jakimi parametrami charakteryzują się poszczególne modele oraz na co warto zwrócić uwagę przy wybieraniu takiego sprzętu?

  1. Samsung BRB260035WW
  2. Whirlpool ART 6502A+
  3. Samsung BRB260089WW
  4. Lodówka do zabudowy – dobry wybór

Samsung BRB260035WW

Lodówka do zabudowy Samsung BRB260035WW dzięki zainstalowaniu dwóch czujników ciepła w chłodziarce i zamrażarce monitoruje wszelkie wahania temperatury, zapewniając tym samym równomierne chłodzenie. To bardzo ważne dla znajdującej się we wnętrzu urządzenia żywności, bowiem dzięki temu dłużej zachowuje ona swoją świeżość. Odpowiednia cyrkulacja powietrza sprawia, że we wnętrzu lodówki nie pojawia się szron i lód. Dodatkowo zastosowanie technologii No Frost sprawia, że osiągnięcie temperatury docelowej możliwe jest zdecydowanie szybciej przy zapewnieniu niskiego zużycia energii elektrycznej. Lodówka do zabudowy Samsung BRB260035WW wyposażona została również w interesujące rozwiązanie, takie jak szuflada Fresh Zone, idealnie nadająca się na przykład do przechowywania mięsa i ryb. Utrzymanie optymalnej temperatury, pozwala na zachowanie świeżości na dłużej. Wysokiej jakości kompresor dostosowuje prędkość swojej pracy w zależności od zapotrzebowania na chłodzenia. Kompresor jest niezwykle trwały, pracuje cicho oraz zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej. Urządzenie jest także bardzo funkcjonalne i wygodne. Codzienne korzystanie z niego nie przysparza żadnych problemów. Wysuwane półki umożliwiają łatwy dostęp do produktów. Pojemność chłodziarki wynosi 194 litry, natomiast zamrażarki 72 litry. Lodówka w ciągu roku swojej pracy zużywa 240 kWh, a jej praca emituje głośność na poziomie 38 dBA.

Whirlpool ART 6502A+

Lodówka Whirlpool ART 6502A+ to wysokiej jakości urządzenie wyposażone w technologię oraz dedykowane funkcje, pozwalające na zachowanie maksymalnej świeżości produktów. Technologia LessFrost zapobiega gromadzeniu się lodu poprzez umieszczenie parownika wokół komory zamrażalnika. Lodówka o pojemności chłodziarki wynoszącej 195 litrów oraz pojemności zamrażarki wynoszącej 80 litrów, gwarantuje wystarczającą przestrzeń do przechowywania żywności i napojów. Lodówka Whirlpool ART 6502A+ charakteryzuje się zwiększoną energooszczędnością. Dzięki klasie energetycznej A+, lodówka w ciągu roku zużywa 299 kWh. Miłośnikom walorów wizualnych z pewnością spodobają się estetycznie wykonane komponenty. Szklane półki łączą ze sobą piękno i funkcjonalność. Komfort użytkowania podnosi również cicha praca urządzenia. Podczas pracy lodówka generuje głośność na poziomie 35 dB.

Samsung BRB260089WW

Lodówka do zabudowy Samsung BRB260089WW wyposażona została w nowoczesną technologię zapewniającą optymalną temperaturę i wilgotność w chłodziarce oraz zamrażarce. Zastosowanie parowników dedykowanych do każdej komory zapobiega mieszaniu się ze sobą zapachów. Ponadto żywność długo zachowuje swoją świeżość, nie wysycha oraz posiada swój naturalny smak i zapach. Odpowiednia cyrkulacja powietrza gwarantuje utrzymanie jednakowej temperatury w różnych miejscach chłodziarki, dzięki czemu nie pojawia się szron i lód. Znajdująca się w lodówce strefa CoolSelect Plus zapewnia dużą elastyczność chłodzenia i przechowywanie różnych artykułów spożywczych w optymalnych dla nich temperaturach. Dzięki temu produkty dłużej utrzymują swoją świeżość oraz smakują doskonale. Samsung BRB260089WW posiada chłodziarkę o pojemności 191 litrów oraz zamrażalnik o pojemności 65 litrów. Pracuje wydajnie i bardzo cicho, emitując hałas o natężeniu 38 dBA. Wysoka klasa energetyczna gwarantuje bardzo niskie zużycie prądu na poziomie 154 kWh na rok.

Lodówka do zabudowy – dobry wybór

Dokonują wyboru lodówki do zabudowy z całą pewnością należy wziąć pod uwagę jej wymiary. Musi ona bowiem pasować do standardowych wymiarów mebli kuchennych oraz odpowiadać potrzebom rodziny. Istotną zaletą nowoczesnych lodówek są również ich dodatkowe funkcje i możliwości. Chodzi między innymi o zastosowanie technologii NoFrost lub komór z różną temperaturą i poziomem wilgotności. Dzięki temu żywność dłużej utrzymuje swoją świeżość. Istotnym elementem jest również komfort użytkowania, który zależy między innymi od emitowanej głośności podczas pracy urządzenia. Najlepiej wybierać cichy sprzęt, który nie będzie przeszkadzał w codziennym wypoczynku. Przed zakupem koniecznie trzeba sprawdzić klasę energooszczędności oraz zużycie energii elektrycznej. Lodówka pracuje bowiem w trybie ciągłym. Niskie zużycie prądu gwarantuje oszczędności.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *