Wideodomofon – kontroluj swoją przestrzeń

Wideodomofon to urządzenie umożliwiające kontakt słowny z osobą, która chce wejść do naszego domu, słowem nowoczesny domofon, dający możliwość zobaczenia naszego gościa. Domofon wideo pomaga zabezpieczyć wejście do domu i ułatwia ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Różnica pomiędzy klasycznym domofonem a wideodomofonem jest taka, że drugie z wymienionych urządzeń pozwala nie tylko rozmawiać z osobą znajdującą się na zewnątrz, ale i zobaczyć ją. Ma to ogromne znaczenie, gdyż pozwala zidentyfikować gościa/intruza i pozwolić, ewentualnie nie pozwolić mu na wejście do naszego domu. Wideodomofon to szansa na zwiększenie bezpieczeństwa obiektu, a urządzenia z tej grupy, oferowane przez Fibar Group S.A. FIBARO System Manufacturer, reprezentują najwyższą jakość i dają gwarancję pełnego zadowolenia.

Jedno urządzenie wiele możliwości, czyli wideodomofon Fibaro

Wideodomofony Fibaro to przykład sprzętu multifunkcjonalnego, którego trwałość i wysoka jakość zyskują sobie coraz więcej zwolenników. Rewelacyjna jakość dźwięku, który właściciel budynku odbiera czysto i bez zakłóceń to tylko jedna z zalet urządzenia. Intercom Fibaro można zaprogramować na funkcję rozpoznawania głosu gospodarza, która pozwala na otworzenie domu za pomocą jednej komendy głosowej. Mimo że rozmowa w cztery oczy jest bardziej satysfakcjonująca, nie trzeba jej przeprowadzać wbrew sobie. FIBARO Intercom rejestruje bowiem każdy dźwięk dochodzący z zewnątrz, a nagrana rozmowa będzie równie wyraźna jak ta, którą odbywa się face to face. Sprzęt spełnia także funkcję automatycznej sekretarki, a gość, który nie zastanie właściciela w domu, będzie mógł mu zostawić wiadomość, której odbiorca wysłucha w odpowiednim momencie.

Strażnik wideo, który dba w pełni o bezpieczeństwo domu

Wideodomofon Fibaro strzeże nie tylko domu, ale monitoruje otoczenie wokół niego. Dzięki niemu przez 24h okolica wokół budynku podlega kontroli, a jeden podejrzany ruch na posesji wystarczy, by obudzić czujność urządzenia, które wysyła powiadomienie o niebezpieczeństwie pod numer telefonu właściciela domu. Intercom pracuje nawet wtedy (zwłaszcza wtedy), gdy gospodarze wyjeżdżają do pracy czy na wakacje. Nawet przebywając daleko od domu, mają oni wpływ na to, kto wejdzie na ich teren. Dzięki tej możliwości zaprzyjaźniona osoba czy obdarzony zaufaniem pracownik może wejść do mieszkania, by podlać kwiaty czy nakarmić kota.

Jakość Fibaro Intercom w służbie inteligentnego domu

Wideodomofony Fibaro przyjmują polecenia głosowe, a wysoko rozwinięta technologia obrazu sprawia, że świat za drzwiami zostanie zaprezentowany idealnie nawet przy niekorzystnej aurze. FIBARO Intercom jest nie tylko strażnikiem, ale i swoistym szpiegiem, gdyż dzięki funkcjom tego urządzenia właściciel posesji może w każdym momencie zajrzeć do dowolnego pomieszczenia swego domu. Warto dodać, że dla urządzeń FIBARO mrok nie jest żadnym problemem, gdyż wideodomofon wyraźnie pokazuje, kto stoi pod drzwiami, choćby nawet gość przybył w środku najciemniejszej nocy.

Wideodomofon Fibaro – pomocnik na miarę XXI wieku

Kiedy gospodarz domu wraca, ma szansę zostać powitany czy to dezaktywacją alarmu, czy też włączonym światłem lub ulubioną muzyką. FIBARO Intercom rozpozna także jego głos, dlatego klucze do domu stają się zbędne – wystarczy, że właściciel wyśle sygnał telefoniczny lub wypowie komendę głosową, a drzwi inteligentnego domu natychmiast staną przed nim otworem. W niektórych wypadkach wystarczające okaże się samo zbliżenie do domu, by FIBARO Intercom wykrył telefon gospodarza (nawet z oddali) i otworzył wejście przed domownikami. Jedną z funkcji ultranowoczesnych domofonów FIBARO jest zawiadomienie właściciela nawet o fakcie powrotu do domu jego dzieci. Urządzenie otworzy bramę bądź furtkę, wyłączy alarm i wpuści domowników do wnętrza, a także pozwoli je monitorować, gdy właściciel przebywa poza domem. Sam FIBARO Intercom również chroni przed kradzieżami. Odkryje obecność złodzieja, zapamięta każdą próbę włamania, a nawet zrobi intruzowi zdjęcie i wyśle je pod wskazany numer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *