Lodówka Smeg – funkcjonalność czy tylko ozdoba?

Lodówka, która wygląda jak sprzęt wyciągnięty z lamusa. Masywna, zaokrąglone boki i jeszcze te stylowe, staromodne, solidne uchwyty. Wygląda jak pojazd kosmiczny, sprzed co najmniej pół wieku. Chociaż gdy ją otworzymy, nie znajdziemy rozwiązań pamiętających początki technologii, bo Smeg lodówka, to nowoczesne rozwiązania, stosowane przez wiodące światowe marki zajmujące się produkcją AGD.

Styl retro wdarł się nie tylko na wybiegi modowe Paryża, ale i do mieszkań, a dokładniej do kuchni. Reprezentują go żywe kolory, odważnie zestawione z abstrakcyjną formą albo sprzętem kuchennym w duchu lat ’50., ’60., ’70. To połączenie tego, co piękne w minionej epoce z tym, co funkcjonalne obecnie oraz zerwanie ze stereotypowym aranżowaniem wnętrza według jednego stylu i aktualnych trendów. Przykładem zastosowania awangardowych połączeń jest postawienie stylizowanej, oldskulowej lodówki w nowoczesnym formą mieszkaniu lub odejście od zasady równych eleganckich krzeseł, na rzecz łączenia różnych siedzisk, o odmiennym kształcie, strukturze i kolorze. I tak jak kawa najlepiej smakuje w ulubionym kubku, tak śniadanie można zjeść siedząc na krześle plastikowym, a do podwieczorku rozsiąść się na kubełkowym krześle pokrytym miękką tkaniną. Takie rozwiązania podkreślają indywidualizm mieszkańców, ich przebojowe podejście do życia, docenianie komfortu i wygody w codziennych rozwiązaniach. Mających swoje zdanie i styl, który nie podlega dyskusji.

Staromodny to też modny!

Szukając określenia, które najbardziej pasuje do sprzętów produkowanych przez firmę Smeg, przychodzą na myśl dwa określenia: retro i ponadczasowy (w pełni oddający doskonałe połączenie minionego czasu i obecnego rozwoju). I tak jak pierwsze z nich określa formę sprzętów, ich wygląd i design, tak ponadczasowość odpowiada za funkcjonalność w zastosowaniu. Wygodę w użytkowaniu, uzupełnioną o najnowsze rozwiązania technologiczne.

Nieco awangardowa lodówka Smeg, przyciąga uwagę swoim nietuzinkowym wyglądem. Może stanowić idealny kontrast dla industrialnego wnętrza, lub wkomponować się w stylizację lat ’50. Szeroka gama kolorów od mocnej czerwieni, czerni, po pastelowe błękity, krem i miętę ułatwi nadanie kuchni odpowiedniego akcentu kolorystycznego i przełamanie konwenansów.

Nowoczesność zamknięta w formie

Z kolei zastosowane systemy i rozwiązania technologiczne wewnątrz lodówki Smeg, pozwolą komfortowo cieszyć się z użytkowania. Klasa efektywności energetycznej (A+, A++) oraz zastosowane wewnątrz oświetlenie LED zapewnia wysoką oszczędność energii, co przy urządzeniu pracującym bez przerwy pozwala na duże oszczędności w domowym portfelu i poczucie dbania o ekologię. System No-Frost, dzięki któremu nie musimy ręcznie rozmrażać lodówki, zapobiega powstawaniu lodu i szronu wewnątrz urządzenia, a tym samym na przechowywanych tam produktach. System MultiFlow poprzez dynamiczna cyrkulację powietrza, pozwala dłużej przechowywać produkty spożywcze nie tracąc na ich świeżości. Bezpieczny czas przechowywania w przypadku awarii zasilania został określony przez producenta na 10 godzin. Dzięki temu lodówka utrzyma swą temperaturę, a brak zasilania nie wpłynie na jakość przechowywanego pożywienia.

Smeg lodówki to radosne połączenie jakości i stylu, które na pewno nada kuchni ponadczasowy i unikalny wygląd. Rozwiązanie odpowiednie dla osób odważnych, żyjących w duchu nowoczesności, niebojących się eksperymentować z wyrażaniem siebie w otaczającej przestrzeni. Ceniących jakość, ale i wrażliwych na piękno, dla których każdy szczegół ma wartość i sprawia, że życie staje się piękniejsze. Polecane lodówki Smeg: http://nioart.pl/smeg-lodowka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *