Czy warto kupić mieszkanie w Krakowie?

Kraków jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Widać to między innymi po napływie mieszkańców, którzy nie tylko chcą mieszkać w mieście z Wawelem, największym rynkiem Europy i wyjątkowymi Sukiennicami, ale także myślą o pracy z dobrą płacą i o rozwoju osobistym. Do Krakowa przyciągają też nowoczesne osiedla z wygodnymi mieszkaniami. Można je kupić dla własnej rodziny, ale także z myślą o wynajmowaniu ich przyjezdnym mieszkańcom miasta.

Kraków – metropolia z bogatą przeszłością

Chociaż w Krakowie zamieszkuje oficjalnie ponad 750 tys. osób, szacuje się, że kolejne 180 tys. nie jest w nim zameldowanych. To często osoby, które do stolicy Małopolski przyjeżdżają za pracą i nie kupują tutaj mieszkania, ale je wynajmują. Nie trudno nie dostrzec, co ich przyciąga do miasta. Poza historycznymi dzielnicami Krakowa, wraz z jego zabytkami, stolica Małopolski ma liczne udogodnienia dla mieszkańców: rozbudowaną sieć dróg i ścieżek rowerowych, szybkie nowoczesne tramwaje, dworce, z których można odjechać w każdym kierunku, jest też lotnisko z tanimi oraz światowej klasy liniami. Nic więc dziwnego, że niejeden turysta albo student postanawia zostać w mieście Kraka na dłużej lub na zawsze. Dlatego też inwestorzy to właśnie w tym mieście kupują mieszkania, by później je wynajmować i cieszyć się regularnymi zyskami.

Prądnik Czerwony – dlaczego tutaj warto kupować mieszkania?

Prądnik Czerwony, niegdyś mała wieś, słynie z wygodnych, rodzinnych osiedli. Dobra komunikacja autobusowa umożliwia łatwy dojazd do innych dzielnic miasta, tutaj mieszczą się rodzinne atrakcje Krakowa: jedyne w mieście Multikino oraz Park Wodny. Ważnym atutem Prądnika Czerwonego są tereny zielone: dwa parki i trzy duże skwery, idealne do spacerowania z dziećmi. Życie mieszkańców tej dzielnicy ułatwiają sklepiki, centra handlowe: Serenada i Krokus, szeroka baza usługowa. Nie można narzekać na dostęp do przedszkoli, szkół i przychodni zdrowia.

Kup już teraz mieszkanie w Krakowie

Potencjalni mieszkańcy Krakowa wcale nie szukają mieszkań na wynajem w ścisłym centrum czy w innych historycznych i rozrywkowych dzielnicach Krakowa. Oni chcą mieć dobry dojazd do pracy i centrum handlowego, wygodne mieszkanie z garażem lub miejscem parkingowym oraz chcą posyłać dzieci do pobliskiej szkoły. Takie udogodnienia gwarantuje Prądnik Czerwony, dzielnica, którą dzieli od rynku 5 km. To tutaj właśnie deweloper Super Krak S.A. prowadzi sprzedaż nowoczesnych mieszkań w inwestycji APARTAMENTY KASKADA https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Warto się z nią zapoznać, myśląc o zakupie lokali na wynajem. Mieszkania w Apartamentach Kaskada są propozycją dla osób, które chcą mieszkać w modnej dzielnicy Krakowa, blisko centrum i z wieloma miejscami pracy w pobliskim centrum biurowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *