Wnętrze inspirowane naturą. Cerrad prezentuje kolekcję płytek gresowych Tonella

Inwestorzy od dawna doceniają potencjał gresowych płytek, które do złudzenia przypominają beton, kamienie naturalne lub egzotyczne gatunki drewna. Powód jest oczywisty – wraz z urzekającym wyglądem otrzymujemy materiał, który świetnie radzi sobie w codziennej eksploatacji. Taka właśnie jest Tonella – nowa kolekcja płytek podbarwianych w masie firmy Cerrad.

Tonella to kolejna, po Acero, propozycja płyt podbarwianych w masie od projektantów firmy Cerrad. Inspirowana niezwykłym wizerunkiem modrzewia syberyjskiego, ujmuje doskonałym odwzorowaniem słojów drewna oraz ciepłymi barwami. Matowa i nieco strukturalna powierzchnia płyt, w połączeniu z ich subtelną kolorystyką, pozwoli stworzyć niezwykle efektowne kompozycje w wybranym domowym pomieszczeniu: od salonu i strefy dziennej, przez kuchnię, aż po łazienkę i sypialnię.

Płyty charakteryzuje wyrazista faktura, mocny rysunek drewna oraz wyjątkowa trwałość barw. Oryginalny design kolekcji Tonella sprawia, że doskonale odnajdzie się ona w odmiennych stylistycznie wnętrzach. Z jednej strony może stanowić pełne elegancji tło dla modernistycznej aranżacji salonu, z drugiej zaś świetnie zagra z prostą, jasną kuchnią inspirowaną Skandynawią lub sypialnią, w której królować będzie modny styl vintage.

W ręce projektantów trafia jeden format płyt Tonella – 20×120 cm, w czterech starannie dobranych propozycjach kolorystycznych: cream, beige, honey i brown.

Dane techniczne i cena:

Grubość: 8 mm

Wymiary płyt: 20×120 cm

Kolorystyka: cream, beige, honey i brown

Cena: 129,90 pln brutto/m2

Producent: Cerrad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *